Gündem

Çifte düğün mutlu sona erdi!

Meraklan beklenen İstanbul düğünü gerçekleşti. Oyuncu GÖZDE ALBAYRAK ve iş adamı Yasin Yıldırım dillere destan olan düğünlerini...

Meraklan beklenen İstanbul düğünü gerçekleşti. Oyuncu GÖZDE ALBAYRAK ve iş adamı Yasin Yıldırım dillere destan olan düğünlerini gümbür gümbür yaptı!

Kınasına kadar örf adetlerini unutmadan önem veren oyuncu coşkulu bir kına gecesi gerçekleştirdi . Gelin arabası olarak klasik nostaljik bir araç seçmeleri çifte ayrı bir renk kattı yağmura yakalanarak bereketiyle gelin olan güzel oyuncunun her özel gününde yağışa denk geldiğini duyurdu.

Düğününe ise kıymetli isimler katıldı oyuncu Tolga Öz GÖZDE Albayrak’ın nikah şahidi oldu! Oyuncuya sanat camiasından çelenk hediyeleri dizildi. Nikahları kıyılırken olay olan sözleri dikkatleri çekti mutluluk kareleri sosyal medyayı sardı, YASİN YILDIRIM’ın eşine altın hediyeleri son bulmadan devam ediyor , oyuncunun tam bir aşiret gelini olduğu ve kendisine çok yakıştığı söyleniyor , eğlenceleri sürerken sahneye renk katan isimlerden biride şarkıcı MARAL oldu GÖZDE ALBAYRAK sosyal medyadan yaptığı paylaşımla MARAL’A teşekkür etti.

Ablası ÖZNUR MÜGE’nin eşi olan MUHAMMET BOZKURT’A duygusal bir paylaşım ile eniştem değil babamsın dedi ! İstanbul içerisinde bu ara sıkla rastladığımız isim Emre Ayaz oldu bu süreçte hep yanlarında olduğunu belirten oyuncu ‘CANIMIZ EMREMİZ’ diye paylaşımda bulundu

Güzel oyuncuyu bu özel gününe hazırlayan atasehirde bulunan MY LONDON WEDDİNG oldu. Dört bir yandan tebrik yağmurları yağarken GÖZDE ALBAYRAK ailesiyle duygusal anlar yaşadı , düğünleri neşeyle sona ererken nazara gelen çiftin sahnesinde yangın çıktı kısa süre içerisinde çıkan yangına müdahale edildi. iş adamı YASİN YILDIRIM’ın mutluluğu her karelerden belli olurken aşklarının sonsuza kadar sürmelerini temenni ediyoruz.