Hakkımızda

İstanbul’dan tüm Türkiye’ye ilkeli yayıncılık misyonuyla yola çıkarak sadece Türkiye değil dünyaya açılan bir pencere olma amacıyla haber sitemiz kurulmuştur. Haber sitemizde sadece ülkemizin değil dünyanın da nabzını tutmak adına tarafsız ve doğru haber ilkesi ile Türkiye’nin prestijli sitesi olma yolunda ilk adımlarını atarak okurlarımızla buluştuk.

Okurlarımıza tüm haberlerimizi basın meslek ilkelerinden bir an olsun sapmadan haber sunarken, haber içinde şayet iki taraf varsa biz haberlerimizi her daim objektifliğimizi kullanarak yorumsuz olarak haberi okurlarımızla buluşturmaktayız. Gündemi yakından takip ederken aynı zamanda teknolojiden, sağlığa, sağlıktan magazine kadar bir çok kategoride tarafsız haberlerimizle yayında olmayı da hedef belirledik.

Gündemdeki haberleri yayınlarken okurumuz için en güvenilir kaynaklardan haberi ulaştırırken aynı zamanda okurlarımıza sitemizde çıkan haberi gördüklerinde bu yaz kesin doğrudur bilincini sunmak için basın yayın kurallarına son noktasına kadar uyarak haberleri sunacağız.