Magazin

Aras Nalburiye ve Dekorasyon Erkan Aras’ın ödül gururu

Başarılı iş kadını Gizem Deniz Kirişçi tarafından düzenlenen ve sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’un yaptığı Altın...

Başarılı iş kadını Gizem Deniz Kirişçi tarafından düzenlenen ve sunuculuğunu Gökay Kalaycıoğlu ve Özge Ulusoy’un yaptığı Altın Boğaz Ödülleri İstanbul’un gözde mekanlarından biri olan Portaxe’de  yapıldı.

Sanat, iş, cemiyet dünyasının seçkin konuklarının katıldığı Altın Boğaz Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı Dekorasyon ve Nalburiye Ödülü” dalında Aras Nalburiye Dekorasyon ile Erkan Aras aldı.

Bugüne kadar yapmış olduğu inşaat projeleri ile büyük başarılara imza atan Erkan Aras ödül töreninde yaptığı açıklamada “ Birçok başarılı projeye imza attık ve bunun neticesinde sizler bizi bu ödüle layık gördünüz. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Önümüzdeki günlerde daha büyük projelere imza atmak için çalışmalarımız devam ediyor. Bizi izlemeye devam edin” dedi.

Erkan Aras’ın ödül adlığı gecede Müjdat Gezen , İlyas Salman , Cem Belevi , Betül demir , Çiğdem Tunç , Oryantal Didem , Ege , Hakan Peker , Bilal Hancı , Rahmi Özkan , Seyhan soylu , Zahide yetiş , Bülent Emrah Parlak , Hülya Polat , Aşkım Kapışmak , Mahmut Tuncer gibi isimlerde ödülünü aldı.